>

Чекаленко Л.Д. Публічна історія: виклики ХХІ століття: монографія / Л.Д. Чекаленко. Київ: Видавничий дім «АртЕк», 2021. 272 с.

Чекаленко Л.Д. Публічна історія: виклики ХХІ століття: монографія / Л.Д.Чекаленко. Київ: Видавничий дім «АртЕк», 2021. 272 с.

У науковій монографії відомого фахівця з міжнародних відносин і зовнішньої політики професора Чекаленко Людмили Д. досліджено розвиток публічної історії через призму історії пам’яті та публічної політики, що покликані плекати патріотизм і гідність, захищати права Особистості, сприяти становленню гармонізованого Суспільства, формувати високорозвинену державу Україну. Складність порушених в книзі питань полягає у відсутності концептуальної складової формування патріотичної ідеології українського суспільства. Це надало авторці змогу висловлювати власну думку щодо подій, які вирують всередині й навколо нас, що не завжди збігається з офіційною точкою зору. Для кого ця книга? Для кожного і для всіх, хто читає і думає. Розповсюдження та тиражування без офіційного дозволу видавництва заборонено.

ISBN 978-617-8043-05-6

Завантажити прикріплення:
Перейти до початку