>
Анонс наукових заходів — Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України»

Шановні колеги !

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ІНСТИТУТ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ» запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Австралія і Океанія в контексті глобальних викликів (2019-2024 рр.)», яка відбудеться 11 червня 2024 року.

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ІНСТИТУТ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ» запрошує Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції: «Політичні, економічні та ідеологічні фактори у світовій політиці: історія та сучасність» яка відбудеться 29 березня 2024 р.

Варварський напад ХАМАС на Ізраїль призвів до загострення воєнно-політичної ситуації на Близькому Сході, створив реальні загрози розв’язання повномасштабної війни в регіоні, в яку потенційно можуть бути втягнуті глобальні актори. Агресія ХАМАС проти Ізраїлю є складовою нинішнього всеохоплюючого протистояння двох непримиренних ворогів – коаліції сил демократії, верховенства права, захисту прав людини та гурту диктаторських режимів. Сьогодні і Україна, і Ізраїль знаходяться на передньому краї запеклого протистояння цих двох таборів.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ІНСТИТУТ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ» запрошує Вас до участі у міжнародній науковій конференції «Пошуки парадигми реформування пострадянських країн», яка відбудеться 3 жовтня 2023 року

Запрошуємо Вас до участі в міжнародній науковій конференції: «Пам’ять про Другу світову війну: переможці та переможені» яка відбудеться 25 квітня 2023 року об 11.00.

18 квітня 2023 р. об 11.00 у залі Вченої ради Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України» за адресою вул. Леонтовича, 5 відбудеться презентація монографії Заслуженого працівника освіти України, доктора юридичних наук, професора Аріфа Джаміль огли Гулієва «Отец Нации». Монографія присвячена історії та пам’яті Президента Азербайджану Гейдара Алієва (1993-2003 рр.). 10 травня 2023 р. виповнюється 100 років з дня його народження. Згідно з пунктом 23, статті 109 Конституції Азербайджану Президентом Азербайджанської Республіки 2023 рік оголошено – «Роком Гейдара Алієва».

Державна установа «Інститут Всесвітньої історії Національної академії наук України» запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Австралія і Океанія в контексті регіональних викликів (2001-2018 рр.)», яка відбудеться 14 квітня 2023 р.

Державна установа «Інститут Всесвітньої історії Національної академії наук Ураїни» запрошує Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції: «Актуальні проблеми зовнішньої політики та міжнародних відносин країн євроатлантичного регіону: теорія і практика» яка відбудеться 30 березня 2023 р.

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ІНСТИТУТ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ» запрошує Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції: «Політичні пріоритети та тенденції взаємодії провідних міжнародних акторів в контексті російсько-української війни» яка відбудеться 10 листопада 2022 р.

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ІНСТИТУТ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ»  запрошує Вас до участі в міжнародній науковій конференції:«Історична пам’ять про Другу світову війну: комплекс жертви» яка відбудеться 24 листопада 2022 року.

Державна установа «Інститут Всесвітньої історії НАН України», Інститут історії України НАН України, Інститут філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України запрошуємо до участі на Всеукраїнську конференцію молодих учених «Актуальні проблеми історії, філософії і права у дослідженнях молодих учених» яка відбудеться 13 грудня 2022 року.

Державна установа «Інститут всесвітньої історії Національної Академії наук України» запрошує Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Історичні особливості соціально-економічного розвитку острадянських країн», яка відбудеться 27 жовтня 2022 року.

Державна установа «Інститут всесвітньої історії Національної Академії наук України» запрошує Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Азійський феномен поліваріантності історичного розвитку у контексті загострення глобального суперництва у ХХІ ст.», яка відбудеться 29 вересня 2022 р.

Запрошує Вас до участі в міжнародній науковій конференції: «Теоретико-методологічні засади дослідження історичного дискурсу пам’яті про Другу світову війну» яка відбудеться 29 червня 2021 року.

Міжнародна конференція молодих учених «Актуальні проблеми історії, філософії та права у дослідженнях молодих учених» покликана залучити до обговорення актуальних проблем історії, філософії та права молодих науковців, тим самим сприяти подальшим науковим пошукам молодих учених і популяризувати соціогуманітарну науку.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ІНСТИТУТ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ» Запрошує Вас до участі у міжнародній науковій конференції «Внутрішні та зовнішні складові формування зовнішньої політики країн пострадянського простору», яка відбудеться 30 квітня 2021 року.

У Державній установі «Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України» заплановано проведення Міжнародної наукової конференції «Без права повернення…» До 80-ти річчя депортації етнічних німців України у віддалені райони Радянського Союзу.

Дата і місце проведення конференції: 15 – 16 жовтня 2021 р. м. Київ, вул. Леонтовича 5, зала засідань.

Організатори: Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України», Рада німців України, «Міжнародне товариство німців України – Відергебурт».

Шановні колеги!

Державна установа «Інститут всесвітньої історії Національної Академії наук України» запрошує до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Конфронтація та співробітництво в міжнародних відносинах: теорія і практика», яка відбудеться 31 березня 2021 року (в формі заочної участі).

Державна установа «Інститут всесвітньої історії Національної Академії наук України» запрошує до участі у міжнародному круглому столі «Роль Японії у сучасному світі», який відбудеться 19 листопада 2020 року.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ІНСТИТУТ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ» Запрошує Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції: «Становлення держави Австралія: здобутки та подолання проблем» яка відбудеться 29 жовтня 2020 року.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас до участі у міжнародній науковій конференції: «Засади зовнішньої політики пострадянських країн у 1991-2005 рр.: цивілізаційні, геополітичні та соціально-економічні аспекти», яка відбудеться 1 липня 2020 року.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ІНСТИТУТ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ» Запрошує Вас до участі в міжнародній науковій конференції: Політика пам’яті та «битви за минуле» яка відбудеться 25 червня 2020 року.

КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІСТОРІЇ, ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА У ДОСЛІДЖЕННЯХ МОЛОДИХ УЧЕНИХ»  яка відбудеться 16 червня 2020 року

Конференція молодих учених «Актуальні проблеми історії, філософії і права у дослідженнях молодих учених» покликана популяризувати науку та сприяти її розвитку, залучивши до обговорення актуальних проблем історії, філософії і права молодих науковців. Цей захід реалізується з ініціативи наукових установ НАН України, їх Рад молодих учених, а також Ради молодих учених при Відділенні історії, філософії та права НАН України і має на меті створити можливість апробації результатів наукових досліджень молодих учених. До участі запрошуються студенти випускних курсів, аспіранти та молоді учені.

Шановні колеги, запрошуємо Вас до участі !

 29 квітня о 10:00 відбудеться Міжнародний круглий стіл в режимі онлайн на тему: «Історична політика між Балтикою та Чорним морем».

Теми для обговорення:

1) Історична політика як зброя;

2) Виклики Другої світової війни у контексті історичної політики;

3) Історія Балто-Чорноморського регіону: вивчені та невивчені уроки.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо до участі у Міжнародному науковому круглому столі "Україна Індія: видатні постаті української індології (присвячується пам’яті П.Г.Ріттера)", який відбудеться 23 травня 2019 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в міжнародній науковій конференції «Еволюція цінностей в умовах глобалізації», яка відбудеться 16 квітня 2019 р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної наукової конференції «Китай в «нову епоху»: до 70-річчя утворення КНР», яка відбудеться 21 березня 2019 року.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Холодна війна” та проблеми європейської безпеки: історія та сучасність», яка відбудеться 21 березня 2019 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в міжнародній науковій конференції «Ціннісний вимір розвитку цивілізацій і глобалізація», яка відбудеться 18 жовтня 2018 р.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Сучасний стан та історичні витоки інтеграційних процесів в Азійсько-Африканському просторі: можливості для України», яка відбудеться 04 жовтня 2018 р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародного круглого столу «5 років реалізації глобальної ініціативи Китаю «Один пояс, один шлях»: міжнародний досвід, перспективи для України», яка відбудеться 7 червня 2018 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародного круглого столу «5 років реалізації глобальної ініціативи Китаю «Один пояс, один шлях»: міжнародний досвід, перспективи для України», який відбудеться 7 червня 2018 року.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в Міжнародній науковій конференції «Теоретико-методологічні засади дослідження історичної пам’яті», яка відбудеться 31 травня 2018 року.

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у конференції молодих учених «Актуальні проблеми історії і філософії у дослідженнях молодих учених», яка відбудеться 17 травня 2018 року.

Конференція молодих учених «Актуальні проблеми історії і філософії у дослідженнях молодих учених» покликана популяризувати історичну та філософську науку та залучити до обговорення актуальних проблем історії та філософії молодих науковців.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Тенденції міжнародних відносин та проблеми європейської безпеки»,  яка відбудеться 29 березня 2018 р.

Всеукраїнська асоціація індологів, ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України», Посольство Республіки Індія в Україні організовують IV  Всеукраїнську конференцію індологів «Індія - 70 років незалежного розвитку: досягнення, проблеми, перспективи» (присвячену Дню Республіки Індія), яка відбудеться 30-31 січня 2018 року.

7 грудня 2017 р. у приміщенні Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України» відбулася міжнародна наукова конференція «Трансформаційні процеси на пострадянському просторі: цивілізаційні засади, історичні етапи та перспективи».

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в міжнародній науковій конференції «Європейські культурно-історичні цінності: ретроспектива і перспектива», яка відбудеться 19 жовтня 2017 р. 

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у круглому столі «Україна – Індія: 25 років дипломатичних відносин», який відбудеться 22 червня 2017 р. 

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в міжнародній науковій конференції «Ядерна безпека України в контексті світового досвіду», яка відбудеться 15 червня 2017 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Подолання наслідків тоталітаризму як шлях формування стабільності у Балто-Чорноморському регіоні», яка відбудеться 11 травня 2017 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Україна-Китай – 25 років співробітництва: результати та перспективи. Один пояс – один шлях».

 “一带一路”·中乌建交25周年:成就与前景

Конференція відбудеться 27 квітня 2017 року (2017年4月27 日)

Вельмишановні колеги! Запрошуємо до участі у засіданні круглого столу, який відбудеться 23 березня 2017 року та приурочений до 60-річчя підписання Римського договору про Європейське Співтовариство.

Шановні колеги! Державна установа "Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України" запрошує Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Зовнішньополітичні стратегії держав євроатлантичного співтовариства: історія та сучасність», яка відбудеться 11 квітня 2017 року.

Шановні колеги! Державна установа "Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України" запрошує Вас до участі в конференції «Трансформація стратегічної стабільності та проблеми ядерної безпеки на початку ХХІ століття», яка відбудеться  10 листопада 2016 р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в засіданні круглого столу «Проблеми та пріоритети зовнішньої політики України в контексті сучасних міжнародно-політичних процесів», який відбудеться 13 жовтня 2016 р. в м.Києві.

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі в конференції «Історичні та стратегічні імперативи модернізації провідних і транзитивних країн», яка відбудеться 20 жовтня 2016 року.

Всеукраїнська асоціація індологів НАН України, ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України», Посольство Республіки Індія в Україні Запрошують Вас взяти участь в роботі круглого столу на тему: «Б.Р. АМБЕДКАР ТА КОНСТИТУЦІЯ РЕСПУБЛІКИ ІНДІЯ» (до 125-річчя з дня народження). Програма – додається.

 

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас до участі у міжнародній науковій конференції «Глобальні трансформаційні процеси у країнах світової периферії (регіон Субсахарської Африки): виклики та можливості для України», яка відбудеться 16 червня 2016 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у круглому столі «Європейські цінності: духовна, моральна та історична спадщина народів Європи (до Дня Європи в Україні)», який відбудеться 19 травня 2016 р. 

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас до участі у міжнародній науковій конференції «Стратегічне партнерство в зовнішній політиці США, ЄС та країн латиноамериканського регіону» яка відбудеться 19 квітня 2016 року.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас до участі у міжнародній науковій конференції «Стратегічне партнерство в зовнішній політиці США, ЄС та країн латиноамериканського регіону» яка відбудеться 19 квітня 2016 року.

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Країни пострадянського простору: виклики модернізації», яка відбудеться 9 червня 2016 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в засіданні круглого столу «Чорнобильська катастрофа у сприйнятті країн та народів світу», який відбудеться 3 березня 2016 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в засіданні круглого столу «Історична наука і суспільство: минуле, сучасне, майбутнє (до 2500-річчя з дня народження Геродота)», який відбудеться 15 грудня 2015 року.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Держави пострадянського простору в умовах формування багатополюсного світу: історичні уроки та перспективи», яка відбудеться 19 листопада 2015 року.

Запрошуємо Вас до участі у міжнародній науково-практичній конференції «Модернізація і безпека розвитку в умовах глобалізації», яка відбудеться 3 листопада 2015 року.

Запрошуємо вас до участі в засіданні круглого столу «Проблеми миру та безпеки в діяльності міжнародних організацій: до 40-річчя Гельсінського заключного акту», який відбудеться 29 вересня 2015 року.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Цивілізаційні чинники світобудови: джерела походження, потенціал взаємодії та виміри конструктивізму», яка відбудеться 11 червня 2015 року.

Запрошуємо до участі у круглому столі «Сучасні трансформаційні процеси в ісламському світі: виклики, проблеми, перспективи», який відбудеться 23 квітня 2015 року.

Запрошуємо Вас до участі у міжнародній науково-практичній конференції «Cтратегії партнерства і співробітництва у контексті актуальних проблем всесвітньої історії та міжнародних відносин», яка відбудеться 31 березня 2015 року.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Стратегії партнерства і співробітництва в контексті актуальних проблем всесвітньої історії та міжнародних відносин», яка відбудеться 31 березня 2015 року

Запрошуємо Вас до участі у Круглому столі на тему "Творча спадщина Реріхів і її історичне значення для розвитку людства", який відбудеться 9 грудня 2014 року.

 

Запрошуємо Вас до участі в конференції «Еволюція світового розвитку: глобальні виклики і глобальна дипломатія», яка відбудеться 18 грудня 2014 року.

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Перша світова війна: історичні долі держав і народів», яка відбудеться 21 травня 2014 року.

Запрошуємо до участі у Міжвідомчій науковій конференції «США у трансформаціях  сучасного світу: геополітичний вимір», яка відбудеться 14 квітня 2014 року.

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Третя хвиля» демократизації на теренах євразії: досвід новітньої історії та виклики сучасності», яка відбудеться 20 березня 2014 року.

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Суспільно-політична модернізація в країнах світу та її демократичний потенціал», яка відбудеться 13 листопада 2013 року.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Вітчизняна війна 1812 року в контексті поступу всесвітньої історії», яка відбудеться 17 жовтня 2012 року.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції "Історичний досвід становлення інститутів громадянського суспільства в країнах Європи", яка відбудеться 16 травня 2012 року.

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції "Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук", яка відбудеться 17 грудня 2011 року в 1-му корпусі ДНУ імені Олеся Гончара (м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна 72, к. 716).

Перейти до початку