>
11 червня 2024 року у конференц-залі Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України» відбулася Міжнародна наукова конференція «Зовнішньополітичні орієнтації та пріоритети азійських країн у контексті нових геополітичних викликів першої чверті ХХІ століття».          
ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України» оголошує прийом до аспірантури за державним замовленням та на контрактній основі. Правила прийому до аспірантури Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України» у 2024 році (Ухвалено Вченою радою протокол № 4 від 30.05.2024 р.)   Звертаємо увагу на терміни прийому заяв вступників: Початок реєстрації заяв на участь в Єдиному Вступному Іспиті (ЄBI)   ТЕРМІНИ: 07 травня 2024 року (основний період); 17 червня 2024 року (додатковий період)   Закінчення реєстрації заяв на участь в ЄBI.…
Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України» запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Зовнішньополітичні орієнтації та пріоритети азійських країн у контексті нових геополітичних викликів першої чверті ХХІ століття», яка відбудеться 11 червня 2024 р.
РІШЕННЯ № 1402 від 25.04.2024 Протокол № 14 Про заяву ДУ «ІНСТИТУТ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ», м. Київ, щодо реєстрації суб'єкта у сфері друкованих медіа
ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України», Всеукраїнська асоціація індологів запрошують Вас взяти участь у V Всеукраїнській конференції індологів 16 травня 2024 р. Тема Пленарного засідання: Індія та Україна в умовах сучасних глобальних викликів (Проблеми війни та миру в історії Індії та України)
11 квітня 2024 р. Інститут відвідала група студентів-випускників історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка зі спеціалізацією «Сходознавство». Під час ознайомчої зустрічі студенти мали бесіду із директором Інституту, доктором історичних наук, професором, членом-кореспондентом НАН України, Заслуженим діячем науки і техніки України Андрієм Івановичем Кудряченком. Очільник Інституту поділився з випускниками історичного факультету своїми роздумами щодо ролі історичної науки, перспектив навчання в аспірантурі нашого закладу, розповів про історію створення і розвитку Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України», її структуру, детально відповів на…
Шановні колеги ! ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ІНСТИТУТ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ» запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Австралія і Океанія в контексті глобальних викликів (2019-2024 рр.)», яка відбудеться 11 червня 2024 року.
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ІНСТИТУТ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ» запрошує Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції: «Політичні, економічні та ідеологічні фактори у світовій політиці: історія та сучасність» яка відбудеться 29 березня 2024 р.
13 лютого 2024 року трудовий колектив нашого Інституту тепло і щиро привітав  шановного директора – Андрія Івановича Кудряченка зі славним ювілеєм – його 70-річчям. Конференц-зала давно не бачила таких теплих посмішок, такого піднесеного настрою присутніх і не чула палких і гарних слів, що лунали від самого серця. Адже всі ми розуміємо, що саме завдяки невтомній та напруженій праці нашого справжнього лідера, його невичерпній енергії, наполегливості, мудрості наш Інститут успішно долає ті величезні виклики, що постали сьогодні як перед українською наукою,…
Напередодні Нового року дирекція Інституту та профком організували екскурсію нашого колективу до Музею історії Києва на експозицію «Київська ялинка: від ХІХ століття до сьогодення». Її унікальна колекція дозволила нам поринути у захоплюючу подорож початку і розвитку традиції встановлювати різдвяну ялинку, що стала невід’ємною частиною нашої історії, традицій та культурно-цивілізаційних цінностей українського народу.
Перша міжнародна конференція, організована Інститутом соціальних досліджень Охара та Державною установою «Інститут всесвітньої історії НАН України» Прес-реліз 7 грудня 2023 р. відбулась міжнародна японсько-українська конференція, організована Інститутом соціальних досліджень Охара (Японія) та Державною установою «Інститут всесвітньої історії НАН України» у режимі Zoom. Зазначена конференція стала початковим етапом реалізації Спільного японсько-українського дослідницького проекту «Далекі та близькі партнери Японія та Україна: історичні передумови, виклики та перспективи».
Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України», Інститут історії України НАН України, Інститут філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича запрошуємо до участі на VII Всеукраїнську конференцію молодих учених «Актуальні проблеми історії, філософії і права у дослідженнях молодих учених» яка відбудеться 14 грудня 2023 року.
7 листопада 2023 року у конференц-залі Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України» відбувся круглий стіл «Напад ХАМАС на Ізраїль: уроки та наслідки». Круглий стіл проводився у гібридній формі – наживо/Zoom.
Колектив Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України» глибоко збурив варварський напад бойовиків ХАМАС на Ізраїль. Як ніхто ми, громадяни України, поділяємо ваш біль, адже наша рідна Україна вже майже 1 рік і 8 місяців героїчно протистоїть агресії путінського режиму, який є одним з натхненників і організаторів нинішньої агресії і проти Ізраїлю. І Україні, і Ізраїлю сьогодні доводиться бути на передньому фронті боротьби з віссю зла, втрачаючи своїх кращих синів і дочок на фронтах битв за наше існування.
ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України» оголошує додатковий прийом до аспірантури на контрактній основі. Порядок прийому документів, складання іспитів та зарахування до аспірантури здійснюється згідно Правил прийому до аспірантури ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України у 2023 році». Термін прийому заяв: 16 жовтня - 12 грудня 2023 року. Проведення вступних іспитів: 14 грудня 2023 року. Вартість одного року навчання за контрактом – 30,5 тис. грн. До вступу на контрактній основі запрошуються випускники ЗВО України, що мають диплом магістра.
ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України» оголошує прийом до аспірантури за державним замовленням та на контрактній основі. Порядок прийому документів, складання іспитів та зарахування до аспірантури здійснюється згідно Правил прийому до аспірантури ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України» у 2023 році https://ivinas.gov.ua/images/onp/normativ/%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B9%D0%BE%D0%BC%D1%83.pdf Звертаємо увагу на терміни прийому заяв вступників: за державним замовленням – з 21.08.2023 р. –  по 11.09.2023 р.; на контрактній основі – з 21.08.2023 р. –  по 20.09.2023 р. Проведення вступних іспитів: 22 вересня –  28 вересня 2023…
19 липня 2023 року трудовий колектив і профспілкова організація нашого Інституту нарешті перервали чотирьохрічну відсутність виїздних екскурсій і здійснила захоплюючу подорож по Фастівському та Макарівському районах Київської області за маршрутом: Київ-Фастів (Костел Воздвиження Святого Хреста) - с. Томашівка (маєток Хоєцьких) - с. Мотижин (“Добропарк”).
08 червня 2023 р. відбулась зустріч студентів-сходознавців та студентів американістів із Вячеславом ШВЕДОМ, завідувачем відділу історії країн Азії та Африки, доцентом, кандидатом історичних наук.
1 червня 2023 р. завідувач відділу історії країн Азії та Африки Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України», кандидат історичних наук, доцент В.О. Швед взяв участь у роботі круглого столу “Україна та Глобальний Південь: пошук шляхів співпраці”.
Права стає більше, а прав все менше Костицький В.В. 30 травня 2023 р. у стінах Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України» відбулась зустріч із відомим науковцем, народним депутатом України I, II, III скликань та одним із «батьків» Конституції України (1996 р.) Василем Васильовичем Костицьким. Подія була присвячена презентації наукового доробку В.В. Костицького, зокрема, таких його монографій як: «Вибрані проблеми теорії та права», «Екологічне право України» у 2-х книгах (2013, 2014), «Поділ влади у контексті теолого-соціологічного право розуміння (Нариси правової теорії)».
На запрошення Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова група фахівців відділу історії країн Азії та Африки Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України» у складі завідувача відділу, к.і.н., доц. В.О. Шведа, старшого наукового співробітника, к.і.н., доц. Н.О. Пророченко, старшого наукового співробітника, к.філос.н. О.А. Ауліна провела інтерактивну лекцію «Арабські держави Перської затоки» для співробітників Апарату Ради національної безпеки і оборони України.
Сторінка 1 із 10
Перейти до початку