>

Наукова конференція молодих учених-істориків "Актуальні проблеми всесвітньої історії у дослідженнях молодих учених"

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у науковій конференції молодих учених-істориків "Актуальні  проблеми  всесвітньої  історії у дослідженнях молодих учених", яка відбудеться 18 травня 2017 року.

Наукова конференція проводиться в рамках відзначення 25-ї річниці Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України», яка є провідним науково-дослідним та координаційним центром академічних досліджень із проблематики всесвітньої історії в Україні. Інститут всебічно і продуктивно вивчає ключові проблеми закономірностей історичного розвитку країн світу, місця українського народу і нашої держави у світових культурно-цивілізаційних процесах, історію та розвиток міжнародних відносин. В Інституті відкрита аспірантура, у липні 2016 р. Інститут отримав ліцензію МОН на підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії зі спеціальності 032 – історія та археологія.

Наукова конференція молодих учених-істориків «Актуальні проблеми всесвітньої історії у дослідженнях молодих учених» покликана популяризувати історичну науку та залучити до обговорення актуальних проблем всесвітньої історії молодих науковців-істориків: магістрів, випускників історичних факультетів, аспірантів, докторантів.

Ця наукова конференція має започаткувати створення осередку для молодих учених, які могли б взяти участь у ній з метою апробації результатів своїх наукових досліджень.

До участі запрошуються студенти випускних курсів магістратури та випускники історичних факультетів, які планують вступати до аспірантури, аспіранти, докторанти та молоді вчені.

Найкращі доповіді буде рекомендовано до друку у вигляді статей у науковому журналі «Проблеми всесвітньої історії» на безкоштовній основі.

 

НАПРЯМИ  РОБОТИ  НАУКОВОЇ  КОНФЕРЕНЦІЇ:

  1. Дослідження внутрішньополітичного, соціально-економічного та культурного розвитку країн світу.
  2. Актуальні проблеми зовнішньої політики зарубіжних країн.
  3. Питання міжнародних відносин в історичних дослідженнях.

 

Мова проведення: українська, російська, англійська.

Місце проведення:

Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України»

м. Київ, вул. Леонтовича, 5

 

Початок роботи: 10-00                                                                Початок реєстрації: 9-30

 

Для участі у конференції до 10 травня 2017 р. необхідно заповнити он-лайн форму заявки (перейти за лінком: https://goo.gl/Ir3LCP).

Організаційний внесок складає 50 грн. (включає організаційні витрати на проведення конференції, видання програми конференції, її пересилання заочним учасникам, витрати на каву-брейк). Реквізити для сплати оргвнеску буде надіслано учасникам на вказану ними при реєстрації електронну адресу. Оплату необхідно здійснити упродовж трьох днів після отримання інформації від організаційного комітету.

Оргкомітет не забезпечує проживання та харчування учасників конференції. Вартість проїзду та проживання оплачуються учасниками самостійно.

Контакти:

+38097 730 32 11 Бессонова Марина Миколаївна (зав.аспірантури)

+38097 779 00 93 Ірина Вишня (аспірантка)

Електронна адреса оргкомітету:

Інформаційний листок додається.

 

 

Завантажити прикріплення:
Перейти до початку