>

Чекаленко Людмила Дмитрівна. Діловий протокол та етикет: історія та сучасність: Навчальний посібник. Методологічні матеріали / ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України», КНУ імені Тараса Шевченка. Київ, «LAT&K», 2019. 78 с. ISBN 978-617-7061-91-4 . – 0,6 др. арк.

У навчальному посібнику розкриваються складові ділового / дипломатичного протоколу та етикету, які запроваджено у всьому світі і зокрема в Україні. Від історичного минулого до сьогодення розкриваються правила поведінки у різноманітних ситуаціях, висвітлюються такі питання, як вітання, знайомство, представлення, рукостискання, правила ділової бесіди і телефонної розмови, вимоги до офіційного повсякденного і святкового одягу/дрес-коду  чоловіків і жінок, дарування подарунків, квітів, оформлення візитних карток, організація і проведення застілля, національні особливості ділового /дипломатичного  протоколу та етикету.  

За структурою і змістом посібник відповідає навчальним програмам „Діловий / дипломатичний протокол та етикет”, „Дипломатична і консульська служби”, „Історія дипломатії”, „Міжнародні відносини і світова політика”, „Історія України”, „Євроінтеграція і політика України”, „Міжнародне право”,   „Міжнародна інформація” „Зовнішня політика України” тощо.

Для вітчизняної еліти, студентів вищих навчальних закладів, викладачів, бізнесменів, політиків, всіх, хто прагне опанувати правилами поводження, що відповідають високим стандартам людського спілкування і є прийнятними в Україні і  світі.

 

chekalenko 93248

Перейти до початку