>

Запрошуємо Вас до участі у міжнародній науковій конференції «Історичні особливості соціально-економічного розвитку пострадянських країн», яка відбудеться 27 жовтня 2022 року

Державна установа «Інститут всесвітньої історії Національної Академії наук України» запрошує Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Історичні особливості соціально-економічного розвитку острадянських країн», яка відбудеться 27 жовтня 2022 року.

Напрями роботи конференції:

  1. Історичні засади піднесення та занепаду радянської соціально-економічної системи.
  2. Загальні риси та особливості соціально-економічного становища європейських радянських республік СРСР.
  3. Основні тенденції розвитку економік республік радянського Закавказзя та Центральної Азії.
  4. Становлення національних економік пострадянських країн після розпаду СРСР.
  5. Соціально-економічний розвиток пострадянських країн в контексті сучасних глобалізаційних процесів та геополітичних викликів.

У зв’язку з обмеженнями на проведення публічних заходів наукова конференція відбудеться 27 жовтня 2022 року у формі заочної участі.

Мови проведення: українська, англійська.

Заявки на участь у роботі конференції надсилати до 26 жовтня 2022 р. за адресою (зразок додається). Організаційний внесок не сплачується.

За результатами роботи конференції планується видання збірника наукових статей. Тексти статей надсилати до 01 грудня 2022 року за адресою . Детальніша інформація за тел.: 093-638-11-41 Воробєй Ольга Вадимівна.

За результатами роботи конференції планується видання збірника наукових статей. Тексти статей надсилати до 01 грудня 2022 року за адресою . Тема повідомлення: «Стаття на конференцію 01 грудня 2022 року_прізвище автора». Файл із текстом статті називати прізвищем автора латиницею (наприклад:  «Ivanenko-stattya»).

 

Перейти до початку