>

Міжнародний круглий стіл «Роль Нахічеванської Автономної Республіки в державності Азербайджана» (13 листопада 2014 р. Прес-реліз)

13 листопада 2014 року в Державній установі «Інститут всесвітньої історії НАН України» пройшов міжнародний круглий стіл «Роль Нахічеванської Автономної Республіки в державності Азербайджана». Організатори «круглого столу»: Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України» та Посольство Азербайджанської Республіки в Україні.

Зі вступним словом виступив директор ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України», доктор історичних наук, професор А.І. Кудряченко. Він привітав всіх учасників «круглого столу» та присутніх гостей з Азербайджану з 90-річницею утворення Нахічеванської Автономної Республіки. Директор заявив, що «круглий стіл» за участі Посольства Азербайджанської Республіки в Україні в стінах Інституту проводиться вже не вперше і є черговим етапом зміцнення співробітництва між українськими та азербайджанськими науковцями і громадськими діячами.

Із вітальним словом виступив Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі. Пан Посол розповів про значення Нахічеванської Автономної Республіки у збереженні тяглості державотворчих традицій та ролі Автономії у становленні незалежної Азербайджанської Республіки.

У ході обговорення питань «круглого столу» виступили: Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Талят Алієв (2001-2009 рр.); Голова Об’єднаної діаспори азербайджанців в Україні Хікмет Джавадов; доктор політичних наук Рустем Жангожа; професор, доктор юридичних наук Аріф Гулієв; кандидат історичних наук В’ячеслав Швед; доцент, кандидат історичних наук Фархад Туранли; Голова Союзу Азербайджанської молоді в Україні Ільгама Аллахвердієва та інші.

Галерея зображень

Переглянути вбудовану фотогалерею в Інтернеті за адресою:
https://ivinas.gov.ua/novini-f/mizhnarodnyi-kruhlyi-stil-rol-nakhichevanskoi-avtonomnoi-respubliky-v-derzhavnosti-azerbaidzhana.html#sigProIdbf66853120
Перейти до початку