>

Міжнародна наукова конференція «Зовнішньополітичні орієнтації та пріоритети азійських країн у контексті нових геополітичних викликів першої чверті ХХІ століття» - 11 червня 2024 року

Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України» запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Зовнішньополітичні орієнтації та пріоритети азійських країн у контексті нових геополітичних викликів першої чверті ХХІ століття», яка відбудеться 11 червня 2024 р.

Напрями роботи конференції:

  1. Підвищення ролі Глобального Півдня – визначальна особливість сучасних геополітичних процесів.
  2. Головні точки відкритого зіткнення демократичного та авторитарного таборів за вплив на азійські країни (війна в Газі, ситуація навколо Тайваню та у Південно-Китайському морі тощо).
  3. Динаміка еволюції зовнішньополітичних пріоритетів ключових азійських країн.
  4. Українська дипломатія у боротьбі за «уми і серця» азійських країн.

Міжнародна наукова конференція відбудеться 11 червня 2024 р. у змішаній формі – наживо / Zoom

Місце проведення: конференц-зала Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України», м. Київ, вул. Леонтовича, буд. 5.

Мови проведення: українська, англійська.

Для участі в конференції потрібно заповнити заявку і надіслати її до 30 травня 2024 р. на ел.адресу: . Організаційний внесок не сплачується.

За результатами роботи конференції планується видання збірника тез конференції в електронному вигляді. Тексти статей надсилати до 1 вересня 2024 р. за адресою . Публікація безкоштовна.

Текст тез (з анотацією та ключовими словами українською та англійською мовами) має бути оформлений відповідно до вимог, що висуваються до статей, які подаються до фахових видань.

Організаційні питання:

Адреса оргкомітету: Україна, 01054, м. Київ, вул. Леонтовича, буд. 5. Відділ історії країн Азії та Африки, 411 кімн. Інформація за телефоном: +38 097 413 82 50 (Мхитарян Наталія Ігорівна).

 

 

Перейти до початку