>

Міжнародна наукова конференція «Стратегічне партнерство в зовнішній політиці США, ЄС та країн латиноамериканського регіону»

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас до участі у міжнародній науковій конференції «Стратегічне партнерство в зовнішній політиці США, ЄС та країн латиноамериканського регіону» яка відбудеться 19 квітня 2016 року.

 Напрями роботи конференції:

1. Партнерські відносини та особливості взаємодії держав євроатлантичного співтовариства.

2. Багатостороннє співробітництво та узгодження інтересів суб’єктів у діяльності міжнародних організацій.

3. Проблеми стратегічного партнерства у відносинах України з державами євроатлантичного та латиноамериканського регіонів.

4. Досвід стратегічного партнерства в міжнародній практиці країн, що розвиваються.

Мова проведення: українська, російська, англійська

Місце проведення: Державна Установа «Інститут Всесвітньої Історії НАН України» м. Київ, вул. Леонтовича, 5

Початок роботи: 10-00

Початок реєстрації: 9-00

Заявки на участь у конференції надсилати до 14 квітня 2016 р. за адресою (зразок заявки додається у прикріпленні).

За результатами роботи конференції планується видання збірника наукових статей. Тексти статей надсилати до 22 травня 2016 р., за адресою (інформація щодо оформлення та оплати статей додається у прикріпленні).

Організаційний внесок складає 50 грн. (включає організаційні витрати на проведення конференції, видання програми конференції, її пересилання заочним учасникам, витрати на каву-брейк). Організаційний внесок сплачується поштовим переказом: 01030, м. Київ, поштове відділення Київ-30 (вул. Б.Хмельницького, 44), «до запитання Годлюк Альоні Миколаївні».

Заявки на участь у конференції та відскановану копію переказу організаційного внеску відправляти на адресу електронної пошти: .

Оргкомітет не забезпечує проживання та харчування учасників конференції. Вартість проїзду та проживання оплачуються учасниками самостійно.

Контактні особи:

(050)886-87-02 Мітрофанова Оксана Олександрівна (інформаційне забезпечення)

(095)505-64-39 Годлюк Альона Миколаївна (поштовий переказ організаційних внесків)

Перейти до початку