>

Міжнародна наукова конференція «Досвід та перспективи трансформації пострадянського простору у контексті інтеграційних та глобалізаційних процесів»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі  у  Міжнародній науковій конференції «Досвід та перспективи трансформації пострадянського простору у контексті інтеграційних та глобалізаційних процесів», яка відбудеться 14 червня 2018 р.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Становлення та еволюція країн пострадянського простору: історична ретроспектива.

2. Європейські та євразійські інтеграційні об’єднання на пострадянському просторі.

3. Вплив інтеграційних та глобалізаційних процесів на політичний та соціально-економічний розвиток пострадянських країн.

 

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Місце проведення: м. Київ, вул. Леонтовича, 5, ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України»,

Зала засідань Вченої ради (1 поверх, к. 105)

Початок роботи:  10-00                     Початок реєстрації:  09-30

Заявки на участь у роботі конференції надсилати до 5 червня 2018 р., за адресою (зразок заявки додається).

Організаційний внесок складає 50 грн. (включає організаційні витрати на проведення конференції, видання програми конференції, її пересилання заочним учасникам, витрати на каву-брейк). Організаційний внесок сплачується поштовим переказом: 01030, м. Київ, поштове відділення Київ-30 (вул. Б.Хмельницького,44), «до запитання Стельмах Вікторії Олександрівні». Проїзд та проживання оплачуються учасниками самостійно.

За результатами роботи конференції планується видання збірника наукових статей. Тексти статей (інформація щодо оформлення та оплати статей додається) надсилати до 30 червня 2018 р., за адресою . Текст статті (з УДК, анотацією та ключовими словами українською, російською та англійською мовами) має бути оформлений відповідно до вимог, що висуваються до статей при поданні до фахових видань. Обсяг статті – до 20 000 знаків (0,5 д.а.). Детальніше див. вимоги щодо оформлення статей.

Інформація за тел.:

095 184 83 84 Стельмах Вікторія Олександрівна

Перейти до початку