>

Conference of Young Scientists "Actual Problems of History and Philosophy in Research Works of Young Scientists"

We invite young scientists to participate in the conference "Actual problems of History and Philosophy in the Research Works of Young Scientists", which will take place on June 11, 2019.

Конференція молодих учених «Актуальні проблеми історії і філософії у дослідженнях молодих учених» покликана популяризувати історичну та філософську науку та залучити до обговорення актуальних проблем історії та філософії молодих науковців.

Цей захід є втіленням намірів наукових установ НАН України створити площадку для молодих учених, де вони могли б здійснювати апробацію результатів своїх наукових досліджень.

До участі запрошуються студенти випускних курсів магістратури та випускники історичних і філософських факультетів, які планують вступати до аспірантури, аспіранти та молоді учені.

В рамках роботи конференції 11 червня 2019 р. запланована презентація  та вручення збірника «Актуальні проблеми історії і філософії у дослідженнях молодих учених: збірник тез учасників конференції молодих учених», що пройшла 17 травня 2018 р. У збірнику матеріалів опубліковані роботи молодих учених з України, Білорусі, Швейцарії тощо.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  1. Актуальні проблеми всесвітньої історії.
  2. Актуальні проблеми історії України.
  3. Актуальні проблеми філософії.
  4. Історичні та філософські дослідження в епоху інформаційних технологій.
  5. Глобальні проблеми людства у дослідженнях молодих учених.

 

Місце проведення: 

ДУ «ІНСТИТУТ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ НАН України»

м. Київ, вул. Леонтовича, 5, зала засідань Вченої ради

 

Початок роботи: 10-30                                                    Початок реєстрації: 10-00

 

Заявки на участь у конференції надсилати до 05 червня 2019 р. за адресою (зразок заявки додається). Організаційний внесок складає 70 грн. (включає організаційні витрати на проведення конференції, видання програми, витрати на каву-брейк). Організаційний внесок сплачується на картку Приватбанку 4149 4378 6087 1274 (Іванов Денис Ігорович). Призначення платежу: «оргвнесок за участь у конференції 11 червня 2019 р.».

Заявки на участь у конференції та відскановану копію переказу організаційного внеску відправляти на адресу електронної пошти: . Тема повідомлення: «Заявка на конференцію 11 червня 2019 р., прізвище автора». Файл із заявкою та відскановану квитанцію називати прізвищем автора, латиницею (наприклад: «Ivanenko-zajavka», «Ivanenko-orgvnesok»).

 

Контактні особи:

Бессонова Марина Миколаївна 097 730 32 11, Іванов Денис 066 693 16 43 (прийом заявок)

Електронна адреса оргкомітету:

 

Download attachments:
Перейти до початку