>

Международная научная конференция "Современное состояние и исторические истоки интеграционных процессов в Азиатско-африканском пространстве: возможности для Украины"

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Сучасний стан та історичні витоки інтеграційних процесів в Азійсько-Африканському просторі: можливості для України», яка відбудеться 4 жовтня 2018 р.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Історичний поступ країн Азії та Африки у ХХ – ХХІ ст. в контексті процесів інтеграції й дезінтеграції.

2. Роль центрів глобальної політики у формуванні інтеграційних проектів в азійсько-африканському просторі.

3. Напрями та механізми співпраці України з інтеграційними об’єднаннями Азії та Африки в реалізації стратегічних пріоритетів країни.

 

Мова проведення: українська, англійська, російська.

Місце проведення: Державна установа "Інститут всесвітньої історії НАН України",  м. Київ, вул. Леонтовича, 5

Початок роботи: 10-00                                                       Початок реєстрації: 9-30

Заявки на участь у конференції надсилати до 27 вересня 2018 р. за адресою (зразок заявки додається).

За результатами роботи конференції планується самостійне видання статей у фахових вітчизняних та зарубіжних наукових виданнях, а також підготовка науково-аналітичних записок до органів державної влади.

Організаційний внесок складає 50 грн. (включає організаційні витрати на проведення конференції, видання програми конференції, її пересилання заочним учасникам, витрати на каву-брейк). Організаційний внесок сплачується поштовим переказом: 01030, м. Київ, поштове відділення Київ-30 (вул. Б.Хмельницького, 44), «до запитання Руднічук Анні Анатоліївні».

Заявки на участь у конференції та відскановану копію переказу організаційного внеску відправляти на адресу електронної пошти: .

Оргкомітет не забезпечує проживання та харчування учасників конференції. Вартість проїзду та проживання оплачуються учасниками самостійно.

 

Контактні особи:

(050) 996 31 01 Клименко Олена Анатоліївна (інформаційне забезпечення)

(067) 244 55 80 Руднічук Анна Анатоліївна (поштовий переказ організаційних внесків)

Скачать вложения:
Перейти до початку