>

РОМАНЕНКО Олена Валеріївна

Молодший науковий співробітник відділу глобалізаційних і цивілізаційних процесів. Кандидат політичних наук Державної установи «Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України». Кандидат політичних наук.

Освіта:

2008 р – закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародна інформація».

2010-2013 рр. – аспірант відділу глобалістики, геополітики та геоекономіки Інституту світової економіки і міжнародних відносин Національної академії наук України (без відриву від виробництва).

2013 р. (диплом від 14 лютого 2014 року) – захистила дисертацію «Інтернет-комунікації в політичному розвитку Республіки Польща (політологічний аспект)» за спеціальністю 23.00.04 «Політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку».

2015-2017 рр. – проходила міждисциплінарне навчання в Центрі Східно-Європейських студій Варшавського університету (м. Варшава, Польська Республіка).

Досвід роботи:

З 2019 до сьогодні – молодший науковий співробітник відділу глобалізаційних і цивілізаційних процесів Державної установи «Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України»

2017-2019 рр. – перебувала у відпустці по догляду за дитиною (декрет).

2015-2017 рр. – проходила міждисциплінарне навчання в Центрі Східно-Європейських студій Варшавського університету (м. Варшава, Польська Республіка)

2014-2016 рр. – провідний фахівець з внутрішньокорпоративних комунікацій та корпоративної культури в компанії «Фокстрот. Техніка для дому».

2010-2014 рр. – фахівець прес-служби в компанії «Nemiroff Vodka Company».

Наукові інтереси:

глобальна комунікація і нові медіа, політична комунікація, історико-політичний розвиток нових країн-членів ЄС (Республіка Польща, Чеська Республіка), австралійські студії (дослідження національної приналежності та ідентичності, міграційні процеси на континенті), міжнаціональні стереотипи і цінності.

Володіє українською, англійською, польською, чеською, російською мовами.

Orcid:  https://orcid.org/0000-0002-7434-0708

Google Scholar:   https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=M3MehOkAAAAJ

ResearchGate:  https://www.researchgate.net/profile/Olena_Romanenko

e-mail:  

 

Перейти до початку