>

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як ви отримаєте код верифікації, ви зможете вибрати новий пароль для вашого облікового запису.

ranke«Більш-менш повне зібрання історії окремих народів ще не склало б ніякої всесвітньої історії, тому що воно втратило б з поля зору взаємозв'язок речей. Але завдання всесвітньої історії як науки якраз і полягає в тому, щоб пізнати цей взаємозв'язок, показати перебіг розвитку великих подій, які зв'язують всі народи і керують ними. Те, що така спільність є, очевидне»  Леопольд фон Ранке (1795-1886)

Наші партнери

Національна академія наук України Інститут історії України НАН України Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського Львівська національна наукова бібліотека України імені В.Стефаника Київський університет права НАН України
   Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України Інститут філософії імені Г.С.Сковороди НАН України Інститут європейської інтеграції та політичних наук Академії наук Молдови  
flagДержавна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України» офіційно заявляє, що не має і за жодних обставин не може мати ніяких відносин із будь-якими науковими, освітніми закладами, організаціями чи окремими науковцями окупованого Криму та сепаратиських, самопроголошених «ДНР» і «ЛНР», а будь-які спроби започаткувати стосунки зазнають рішучої відсічі.
Перейти до початку