Запрошуємо до участі! Конференція молодих учених «Актуальні проблеми історії, філософії і права у дослідженнях молодих учених» яка відбудеться 16 червня 2020 року

КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІСТОРІЇ, ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА У ДОСЛІДЖЕННЯХ МОЛОДИХ УЧЕНИХ»  яка відбудеться 16 червня 2020 року

Конференція молодих учених «Актуальні проблеми історії, філософії і права у дослідженнях молодих учених» покликана популяризувати науку та сприяти її розвитку, залучивши до обговорення актуальних проблем історії, філософії і права молодих науковців. Цей захід реалізується з ініціативи наукових установ НАН України, їх Рад молодих учених, а також Ради молодих учених при Відділенні історії, філософії та права НАН України і має на меті створити можливість апробації результатів наукових досліджень молодих учених. До участі запрошуються студенти випускних курсів, аспіранти та молоді учені.

У зв’язку з обмеженнями на проведення публічних заходів конференція відбудеться 16 червня у формі заочної участі. Прохання до учасників подавати теми доповідей до 09 червня 2020 р. включно для внесення до програми конференції, яка буде розміщена на сайті ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України». За результатами роботи конференції планується видання збірника матеріалів конференції молодих учених. Тези надсилати до 10 липня 2020 р., за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (інформація щодо оформлення тез додається). Організаційний внесок не сплачується. Публікація тез також здійснюється на безоплатній основі. Принагідно повідомляємо про вихід друком на початку червня збірника «Актуальні проблеми історії і філософії у дослідженнях молодих учених: збірник тез учасників конференції молодих учених», що пройшла 11 червня 2019 р.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

 1. Актуальні проблеми всесвітньої історії.

2. Актуальні проблеми історії України.

3. Актуальні проблеми філософії.

4. Актуальні проблеми права.

Заявки на участь у конференції надсилати до 09 червня 2020 р. включно за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (зразок заявки додається). Тема повідомлення: «Заявка на конференцію 16 червня 2020 р., прізвище автора». Файл із заявкою називати прізвищем автора, латиницею (наприклад: «Ivanenko-zajavka»).

Контактні особи:

Мудрієвська Ірина Ігорівна  097 905 92 61, Іванов Денис 066 693 16 43 (прийом заявок). Електронна адреса оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ЗАЯВКА

на участь у конференції молодих учених

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІСТОРІЇ, ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА У ДОСЛІДЖЕННЯХ МОЛОДИХ УЧЕНИХ»

16 червня 2020 р.

 

(дедлайн подачі заявок – 09 червня 2020 р.)

Прізвище, ім’я, по батькові

                                  

Науковий ступінь

(за наявності)

 

Вчене звання

(за наявності)

 

Місце роботи / навчання

(повна назва організації)

 

Посада / рік навчання

 

Контактний телефон,

e-mail

 

Назва запланованого напряму (секції)

 

Назва доповіді

 

 

 

За результатами роботи конференції планується видання збірника матеріалів конференції молодих учених. Тези надсилати до 10 липня 2020 р., за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (інформація щодо оформлення тез додається).

ВИМОГИ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

до збірника матеріалів

Конференції молодих учених

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІСТОРІЇ, ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА У ДОСЛІДЖЕННЯХ МОЛОДИХ УЧЕНИХ»

 16 червня 2020 р.

 

Тези доповідей:

  • мова тез: українська
  • термін подачі тез доповідей: до 10 липня 2020 р.
  • тези надсилаються за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • обсяг тез доповідей: 0,2 д.а. (8 тисяч символів із пробілами)
  • вимоги до оформлення: шрифт – Times New Roman, кегль – 14, інтервал – 1,5; абзац – 1,25, усі поля – 2,0 см
  • лапки у тексті «», коротке тире «–».
  • назва – кегль 14, жирний
  • ПІБ, науковий ступінь, звання, посада, місце роботи або навчання – праворуч на горі (див. приклад)
  • обов'язково зазначати назву, анотацію, ключові слова на українській та англійській мовах

Приклад оформлення тез:

ПІБ, вчене звання, науковий ступінь, посада автора. Нижче, після тексту тез, через 1 інтервал (14 кегль, 1,5 міжрядковий інтервал) по ширині напівжирним «Використані джерела та література» 12 кеглем, міжрядковий інтервал – 1, в порядку згадування, нумерація списку ручна, посилання у тексті у квадратних дужках [3, с. 5], де перша цифра – порядковий номер у списку літератури, друга – номер сторінки. Не більше 5 (п’яти) позицій. Оформлення бібліографії – згідно з вимогами ДСТУ 8302:2015.

Інформація про оформлення бібліографії: http://aphd.ua/pryklady-oformlennia-bibliohrafichnoho-opysu-vidpovidno-do-dstu-83022015/

І.І. Іванов,

к.і.н., доцент, наук. співробітник, ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України»

НАЗВА ТЕЗ

Анотація (400-500 символів з пробілами) та ключові слова (3-5 слів) українською мовою

Назва, анотація (400-500 символів з пробілами) та ключові слова (3-5 слів) англійською мовою

Текст тез…

 

Завантажити прикріплення:
Перейти до початку