Анонс наукових заходів — Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України»

Вельмишановні колеги! Запрошуємо до участі у Міжнародному науковому круглому столі "Україна Індія: видатні постаті української індології (присвячується пам’яті П.Г.Ріттера)", який відбудеться 23 травня 2019 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в міжнародній науковій конференції «Еволюція цінностей в умовах глобалізації», яка відбудеться 16 квітня 2019 р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної наукової конференції «Китай в «нову епоху»: до 70-річчя утворення КНР», яка відбудеться 21 березня 2019 року.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Холодна війна” та проблеми європейської безпеки: історія та сучасність», яка відбудеться 21 березня 2019 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в міжнародній науковій конференції «Ціннісний вимір розвитку цивілізацій і глобалізація», яка відбудеться 18 жовтня 2018 р.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Сучасний стан та історичні витоки інтеграційних процесів в Азійсько-Африканському просторі: можливості для України», яка відбудеться 04 жовтня 2018 р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародного круглого столу «5 років реалізації глобальної ініціативи Китаю «Один пояс, один шлях»: міжнародний досвід, перспективи для України», яка відбудеться 7 червня 2018 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародного круглого столу «5 років реалізації глобальної ініціативи Китаю «Один пояс, один шлях»: міжнародний досвід, перспективи для України», який відбудеться 7 червня 2018 року.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в Міжнародній науковій конференції «Теоретико-методологічні засади дослідження історичної пам’яті», яка відбудеться 31 травня 2018 року.

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у конференції молодих учених «Актуальні проблеми історії і філософії у дослідженнях молодих учених», яка відбудеться 17 травня 2018 року.

Конференція молодих учених «Актуальні проблеми історії і філософії у дослідженнях молодих учених» покликана популяризувати історичну та філософську науку та залучити до обговорення актуальних проблем історії та філософії молодих науковців.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Тенденції міжнародних відносин та проблеми європейської безпеки»,  яка відбудеться 29 березня 2018 р.

Всеукраїнська асоціація індологів, ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України», Посольство Республіки Індія в Україні організовують IV  Всеукраїнську конференцію індологів «Індія - 70 років незалежного розвитку: досягнення, проблеми, перспективи» (присвячену Дню Республіки Індія), яка відбудеться 30-31 січня 2018 року.

7 грудня 2017 р. у приміщенні Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України» відбулася міжнародна наукова конференція «Трансформаційні процеси на пострадянському просторі: цивілізаційні засади, історичні етапи та перспективи».

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в міжнародній науковій конференції «Європейські культурно-історичні цінності: ретроспектива і перспектива», яка відбудеться 19 жовтня 2017 р. 

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у круглому столі «Україна – Індія: 25 років дипломатичних відносин», який відбудеться 22 червня 2017 р. 

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в міжнародній науковій конференції «Ядерна безпека України в контексті світового досвіду», яка відбудеться 15 червня 2017 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Подолання наслідків тоталітаризму як шлях формування стабільності у Балто-Чорноморському регіоні», яка відбудеться 11 травня 2017 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Україна-Китай – 25 років співробітництва: результати та перспективи. Один пояс – один шлях».

 “一带一路”·中乌建交25周年:成就与前景

Конференція відбудеться 27 квітня 2017 року (2017年4月27 日)

Вельмишановні колеги! Запрошуємо до участі у засіданні круглого столу, який відбудеться 23 березня 2017 року та приурочений до 60-річчя підписання Римського договору про Європейське Співтовариство.

Шановні колеги! Державна установа "Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України" запрошує Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Зовнішньополітичні стратегії держав євроатлантичного співтовариства: історія та сучасність», яка відбудеться 11 квітня 2017 року.

Шановні колеги! Державна установа "Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України" запрошує Вас до участі в конференції «Трансформація стратегічної стабільності та проблеми ядерної безпеки на початку ХХІ століття», яка відбудеться  10 листопада 2016 р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в засіданні круглого столу «Проблеми та пріоритети зовнішньої політики України в контексті сучасних міжнародно-політичних процесів», який відбудеться 13 жовтня 2016 р. в м.Києві.

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі в конференції «Історичні та стратегічні імперативи модернізації провідних і транзитивних країн», яка відбудеться 20 жовтня 2016 року.

Всеукраїнська асоціація індологів НАН України, ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України», Посольство Республіки Індія в Україні Запрошують Вас взяти участь в роботі круглого столу на тему: «Б.Р. АМБЕДКАР ТА КОНСТИТУЦІЯ РЕСПУБЛІКИ ІНДІЯ» (до 125-річчя з дня народження). Програма – додається.

 

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас до участі у міжнародній науковій конференції «Глобальні трансформаційні процеси у країнах світової периферії (регіон Субсахарської Африки): виклики та можливості для України», яка відбудеться 16 червня 2016 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у круглому столі «Європейські цінності: духовна, моральна та історична спадщина народів Європи (до Дня Європи в Україні)», який відбудеться 19 травня 2016 р. 

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас до участі у міжнародній науковій конференції «Стратегічне партнерство в зовнішній політиці США, ЄС та країн латиноамериканського регіону» яка відбудеться 19 квітня 2016 року.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас до участі у міжнародній науковій конференції «Стратегічне партнерство в зовнішній політиці США, ЄС та країн латиноамериканського регіону» яка відбудеться 19 квітня 2016 року.

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Країни пострадянського простору: виклики модернізації», яка відбудеться 9 червня 2016 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в засіданні круглого столу «Чорнобильська катастрофа у сприйнятті країн та народів світу», який відбудеться 3 березня 2016 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в засіданні круглого столу «Історична наука і суспільство: минуле, сучасне, майбутнє (до 2500-річчя з дня народження Геродота)», який відбудеться 15 грудня 2015 року.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Держави пострадянського простору в умовах формування багатополюсного світу: історичні уроки та перспективи», яка відбудеться 19 листопада 2015 року.

Запрошуємо Вас до участі у міжнародній науково-практичній конференції «Модернізація і безпека розвитку в умовах глобалізації», яка відбудеться 3 листопада 2015 року.

Запрошуємо вас до участі в засіданні круглого столу «Проблеми миру та безпеки в діяльності міжнародних організацій: до 40-річчя Гельсінського заключного акту», який відбудеться 29 вересня 2015 року.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Цивілізаційні чинники світобудови: джерела походження, потенціал взаємодії та виміри конструктивізму», яка відбудеться 11 червня 2015 року.

Запрошуємо до участі у круглому столі «Сучасні трансформаційні процеси в ісламському світі: виклики, проблеми, перспективи», який відбудеться 23 квітня 2015 року.

Запрошуємо Вас до участі у міжнародній науково-практичній конференції «Cтратегії партнерства і співробітництва у контексті актуальних проблем всесвітньої історії та міжнародних відносин», яка відбудеться 31 березня 2015 року.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Стратегії партнерства і співробітництва в контексті актуальних проблем всесвітньої історії та міжнародних відносин», яка відбудеться 31 березня 2015 року

Запрошуємо Вас до участі у Круглому столі на тему "Творча спадщина Реріхів і її історичне значення для розвитку людства", який відбудеться 9 грудня 2014 року.

 

Запрошуємо Вас до участі в конференції «Еволюція світового розвитку: глобальні виклики і глобальна дипломатія», яка відбудеться 18 грудня 2014 року.

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Перша світова війна: історичні долі держав і народів», яка відбудеться 21 травня 2014 року.

Запрошуємо до участі у Міжвідомчій науковій конференції «США у трансформаціях  сучасного світу: геополітичний вимір», яка відбудеться 14 квітня 2014 року.

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Третя хвиля» демократизації на теренах євразії: досвід новітньої історії та виклики сучасності», яка відбудеться 20 березня 2014 року.

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Суспільно-політична модернізація в країнах світу та її демократичний потенціал», яка відбудеться 13 листопада 2013 року.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Вітчизняна війна 1812 року в контексті поступу всесвітньої історії», яка відбудеться 17 жовтня 2012 року.

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції "Історичний досвід становлення інститутів громадянського суспільства в країнах Європи", яка відбудеться 16 травня 2012 року.

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції "Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук", яка відбудеться 17 грудня 2011 року в 1-му корпусі ДНУ імені Олеся Гончара (м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна 72, к. 716).

Перейти до початку