Міжнародна наукова конференція «Країни пострадянського простору: виклики модернізації»

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі у Міжнародній науковій конференції «Країни пострадянського простору: виклики модернізації», яка відбудеться 9 червня 2016 року.

Напрями роботи конференції:

1. Вплив історичних, культурних і цивілізаційних чинників на хід модернізаційних процесів у країнах пострадянського простору.

2. Модернізація пострадянських країн у контексті глобальних та регіональних інтеграційних процесів.

3. Зарубіжний досвід успішної модернізації та можливості його використання в пострадянських країнах.

4. Основні тенденції та сучасний стан модернізації соціумуу пострадянських країнах: історичний досвід, основні проблеми та шляхи їх подолання.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Місце проведення: м. Київ, вул. Леонтовича, 5, ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України», Зала засідань Вченої ради (1 поверх, к. 105).

Початок роботи: 10-00  Початок реєстрації: 09-00

Заявки на участь у роботі конференції надсилати до 30 травня 2016 р., за адресою (зразок заявки додається у файлі).

Організаційний внесок складає 50 грн. (включає організаційні витрати на проведення конференції, видання програми конференції, її пересилання заочним учасникам, витрати на каву-брейк). Організаційний внесок сплачується поштовим переказом: 01030, м. Київ, поштове відділення Київ-30 (вул. Б.Хмельницького,44), «до запитання Стельмах Вікторії Олександрівні». Проїзд та проживання оплачуються учасниками самостійно.

За результатами роботи конференції планується видання збірника наукових статей. Тексти статей (інформація щодо оформлення та оплати статей додається) надсилати до 15 червня 2016 р., за адресою . Текст статті (з УДК, анотацією та ключовими словами українською, російською та англійською мовами) має бути оформлений відповідно до вимог, що висуваються до статей при поданні до фахових видань. Обсяг статті – до 20 000 знаків (0,5 д.а.). Детальніше див. вимоги щодо оформлення статей нижче у файлі.

Інформація за тел.:

(067)938-49-26, (095)184-83-84 Стельмах Вікторія Олександрівна

(097)241-60-51 Добровольська Ангеліна Борисівна

Перейти до початку